NEXO LYT 1 0 W  — це лижні черевики, призначені для лижників середнього та просунутого рівня. Гірськолижні черевики NEXO LYT 100W ідеально відповідатимуть вимогам вимогливих дам із тонкими ногами та щиколотками має  оболонку шириною 100 мм  для розміру зразка  26,5  із збільшеним простором для пальців. 

Конструкція корпусу за  технологією Smart Shell у поєднанні з відповідним кутом нахилу  верху Evo Stance  забезпечує надзвичайно високу продуктивність.

Революційна технологія матеріалів з пам'яттю форми  PERFECT FIT  і  FORM FIT , призначена для вбирання,  забезпечує максимальний комфорт і прилягання.

Процес підгонки взуття відповідно до ваших потреб швидкий, легкий і може бути виконаний у будь-який час.

Крім того, щоб забезпечити ще більший комфорт, форма передньої частини раковини була змінена, щоб створити більше місця для пальців. Рішення  Duo Flex  забезпечує точний контроль лиж на всіх етапах повороту.

Система підгонки  Perfect Fit 3D  - це легендарна система, яка дозволяє повністю персоналізувати лижні черевики під індивідуальні параметри стопи лижника.

Головка в моделі NEXO LYT  пропонує можливість нагрівання внутрішнього черевика завдяки властивостям термоформування, які забезпечуються  технологією PerfectFit 3D .  

Розігрів вкладиша покращує комфорт і форму, а також забезпечує лижнику дуже хорошу посадку відповідно до його індивідуальних потреб.

Спеціальна 3D -конструкція   характеризується гнучкими зонами навколо щиколотки та литки, і в той же час забезпечує оптимальний тепловий комфорт протягом дня, проведеного на схилах.

Вкладиш був розроблений для забезпечення максимального комфорту та оптимального прилягання до анатомічної форми стопи.

Розігрів внутрішнього башмака відбувається в спеціалізованій  печі HEAD  за певної температури та часу. Ми рекомендуємо  БОТФІТІНГ  на лижному сервісі.