Modena sport


DIN-КАЛЬКУЛЯТОР - ЗНАЙДІТЬ ПРАВИЛЬНЕ НАЛАШТУВАННЯ ЛИЖНИХ КРІПЛЕНЬ

ВЕЛИЧИНА DIN

Чи знайомі ви з Німецьким інститутом стандартизації, або скорочено DIN? Для тих, хто не знайомий, DIN - це шкала, яка описує силу, необхідну для розстібання кріплень. Чим вище число, тим більше зусилля потрібно докласти, щоб розстебнути палітурку.

Поширеною помилкою щодо значення DIN є те, що воно повинно бути встановлене на основі вашої ваги як лижника, і цифри на шкалі відповідають вашій вазі. Наприклад, якщо ви важите 80 кілограмів, то значення DIN має дорівнювати 8. На жаль, все не так просто. Є й інші фактори, які все трохи ускладнюють. Довжина підошви черевика, ваша сила і, найголовніше, ваш стиль катання - це три параметри, які також впливають на відповідне значення за шкалою DIN. Якщо ви використовуєте більш агресивний стиль катання, вам знадобиться більше значення, щоб запобігти ненавмисному зісковзуванню лиж.

Притримайте коней! Покладіть викрутку і відпустіть лижу. Значення DIN не має нічого спільного з вашою цінністю як лижника. Майте на увазі, що встановлення занадто високого значення DIN може призвести до того, що ваші кріплення не будуть розстібатися в потрібний момент, що може призвести до серйозних травм. Ось чому найбезпечніше експериментувати і знайти правильне число для вас. Почніть з низького значення і просувайтеся вгору, поки не знайдете відповідне значення. Якщо ви не впевнені в тому, яке значення DIN має бути у вас, найпростіший варіант - звернутися за допомогою до лижного магазину або прокату. Ви також можете скористатися таблицею нижче. Просто введіть свій рівень підготовки, вагу, зріст, вік і довжину підошви черевика, і калькулятор надасть вам приблизне значення DIN. А для тих, хто не впевнений, який рівень здібностей обрати, спочатку буде роз'яснення.

ДО ЯКОГО РІВНЯ ВИ НАЛЕЖИТЕ?

Оцінити свій власний рівень катання і відрізнити "середній" від "просунутого" може бути дещо складно. Легко недооцінити або переоцінити свої лижні здібності. Для тих, хто ще не визначився між двома рівнями, ось невелике пояснення кожного з них:

Початківець (1-): Я початківець, який катається тільки на легких схилах (рекомендується для початківців старше 25 років). Початківець (1): Я віддаю перевагу обережному катанню на низьких швидкостях. Мій рівень катання середній, але я не у відмінній фізичній формі. Безпека для мене найважливіше, тому я віддаю перевагу більш низькому рівню спуску на кріпленнях, ніж середньостатистичний лижник. Середній (2): Я добре катаюся для відпочинку і перебуваю в хорошій фізичній формі. Мені подобається кататися в середньому темпі на різноманітному рельєфі, включаючи більш складні схили. Просунутий (3): Мені подобається швидке та агресивне катання на крутих схилах. Я віддаю перевагу більш високому рівню спуску на кріпленнях, ніж середньостатистичний лижник (не рекомендується для лижників вагою менше 22 кг).

DIN Калькулятор для лижних кріплень

1. Будь ласка, оберіть рівень лижника, до якого ви належите

2. Ваша вага

3. Ваш зріст

4. Скільки вам років??

5.Яка довжина ваших лижних черевиків?Ваші рекомендовані налаштування DIN такі:
Цей калькулятор є орієнтовним і базується на стандарті ISO 11088:2018.