Modena sport

Горнолыжные ботинки > Head > kore 2 anthracit

Head


Доставка по Києву: 80грн
По Україні: згідно з тарифами "Нової Пошти".

стара ціна 18499 грн
ціна зі знижкою в 35% 12024 грн
Price in USD
Price in EUR
Ціна у гривні
розміри:

28,5 29

Придбати


Артикул: 609044 Сезон: 2019 / 2020


особливості:
• Обсяг S 1850 куб. см.
• Кліпси: Superleggera полегшені алюмінієві на гвинтах, з мікро регулюванням (4), Супер макро регулювання (1), металеві повідці утримання кліпс на верхніх гребінках;
• Перемикач SKI / HIKE,
• термоформи пластик GRILFLEX FORM FIT з графеном
• 3D силова рама Smart Frame
• Ремінь 50мм
• Утеплювач Primaloft
• Лайнер EVO Perfect Fit 3D CUSTOM
• Система додаткової фіксації в області п'яти LIQUID FIT
• Сумісні з кріпленнями TLT, WTR, Dual WTR, MNC, ID Sole


Графа - це двовимірна аллотропная модифікація вуглецю, утворена шаром атомів вуглецю товщиною в один атом. Властивості нового матеріалу виявилися вражаючими: на даний момент це найміцніший матеріал на планеті. Графен легше пуху, але твердіші за алмаз і в 300 разів твердіше сталі.

З використанням графів в конструкції гірських лиж (HEAD отримав патент на використання графи в лижах) стало можливим принципово змінити структуру лиж, перенісши силовий каркас з сердечника на графеновий шар. Це дуже важливо в першу чергу для жіночих моделей, вага яких можна тепер істотно полегшити без шкоди для стабільності, швидкості і контролю.

Нові лижі легше аналогів на 20% і мають неперевершені ходові характеристики.
Завдяки новим матеріалам, HEAD зміг переробити вагове розподіл балансу лиж: в залежності від того, яка спрямованість лижі (траса, поза трасою або універсал) можна ефективно змінювати баланс лижі - робити жорсткіше середину лижі і пом'якшувати краю, або ж навпаки.

Primaloft - мікроволокна поліестеровий утеплювач, волокна якого покриті силіконом. Не вбирає вологу, майже не змочується водою і довго не звалюється. Один з найбільш довговічних мікроволоконні утеплювачів в індустрії. За рахунок невисокої конвекції повітря усередині шару утеплювача дозволяє виготовляти речі невеликого обсягу і товщини з високим ступенем теплоізоляції.

Primaloft володіє рекордними для синтетичних утеплювачів показниками теплоізоляції - до 0,92 Clo / oz. Найбільш ефективні версії Primaloft наближаються по ним до гусячому пуху FP 600. Основним плюсом Primaloft при цьому можна вважати те, що він зберігає теплоізоляційні властивості в сирому вигляді.

Наявність товару уточнюйте за телефонами:
+38(044) 456-72-96 +38(050) 947-60-30

Придбати Head Горнолыжные ботинки в Киеве


Історія Head