Modena sport

Маска для бігових лиж > RH > revo small

RH

Маска для бігових лиж ZeroRh+ Revo Small - це високоякісний аксесуар, спеціально розроблений для активних спортсменів, які займаються біговими лижами. Вона поєднує в собі передові технології та дизайн, забезпечуючи оптимальний огляд, захист та комфорт під час тренувань та змагань.

Основні особливості:

  1. Лінзи високої якості: Маска оснащена лінзами високої якості, які забезпечують чіткий та безспотівний огляд навколишнього середовища. Вони допоможуть вам тримати все під контролем під час швидкого бігу на лижах.

  2. Захист від ультрафіолету (UV): Лінзи маски мають вбудований захист від шкідливих ультрафіолетових променів, що допомагає запобігти можливим ушкодженням очей від сонячного випромінювання.

  3. Оптимальна посадка: Дизайн маски забезпечує її відмінну посадку на обличчі та надійне кріплення під час активних рухів. Модель Revo Small спеціально розроблена для дрібних розмірів, гарантуючи оптимальну посадку.

  4. Вентиляційні отвори: Маска має вентиляційні отвори, що допомагають уникнути запотівання лінз під час тривалих тренувань.

  5. Стильний дизайн: Зовнішній вигляд маски відповідає сучасним трендам та додає їй стильності.

  6. Спеціальні технології: ZeroRh+ може використовувати додаткові технології, такі як антифогове покриття, що запобігає запотіванню лінз, покращуючи ваш огляд.

Маска для бігових лиж ZeroRh+ Revo Small створена для того, щоб забезпечити вам комфорт, безпеку та ефективний огляд під час вашої бігової практики.


Маска для бігових лиж revo small

Сезон: 2018 / 2019

Артикул: IGX7019 04

розміри:

2030 грн -50%
1015 грн грн

немає в наявності


Доставка по Києву: 80грн
По Україні: згідно з тарифами "Нової Пошти".Наявність товару уточнюйте за телефонами:
+38(044) 456-72-96 +38(050) 947-60-30

Придбати RH Маска для бігових лиж в Киеве


Історія RH


ZeroRH+ представляє асортимент спортивної продукції в трьох основних аспектах: дизайн, технологія і стиль. Марка ZeroRH+ стала відома завдяки колекціям на 100% зробленими в Італії та її твердого прагнення знайти інноваційні матеріали та рішення. Результатом є одяг та окуляри, які успішно поєднують технології та стиль: квінтесенція італійської моди, спортивного та повсякденного життя.

У виробництві одягу для активного спорту, компанія спирається на експертну думку професійних спортсменів, нові ідеї, досвід і дослідження Powerlogic lab, революційно-нової лабораторії, що сфокусована на розробках і впровадженні нового дизайну й передових технологій у спортивний одяг і аксесуари.

Лабораторія використовує своє власне know-how, знаходячи оптимальне рішення, перевершуючи існуючі стандарти ринку та завжди пропонуючи ексклюзивний продукт з унікальним рівнем комфорту.

Вони знають, що успіх будь-якого проєкту або продукту не залежить тільки від однієї деталі, це результат тривалого процесу розробок і конструювання багатьох компонентів, які в підсумку дають додаткову відмінну особливість продукту.

Технология Powerlogic Lab это материалы:

- WD Platinum Thermo3 4WS – 4-way stretch материал с интегрированными термоформирующими вставками в критических местах, что дает различную степень эластичности в зависимости от интенсивности катания.

-WD Platinum Ergonomic 4 WS – 4-way stretch материал взаимодействуюя с теплом тела создает «heat-molding» Эффект, что обеспечивает идеальную посадку по фигуре.

Итальянский стиль, оригинальный дизайн, функциональность и фокус на том, что действительно нужно покупателю – ключевые моменты компании Zero Industry при создании каждой новой коллекции.

Історія

Компанія Zeroindustry Srl була утворена Альберто Бріньоне (Alberto Brignone), директором компанії Briko. Компанія Briko була утворена в 1985 як виробник гірськолижних мазей, щоб забезпечити ними Італійську гірськолижну збірну.

Ціль полягала в тому, щоб виробляти ці мазі всередині країни, замість того щоб купувати їх у конкурентів: Toko- Holmenkol - Swix.

Суть полягала в тому, щоб виробляти ці мазі всередині країни.

Компанія була дуже орієнтована на спорт і з цієї причини було розроблено кілька різних проєктів, що відповідають потребам спортсменів.

.

Горнолыжные маски, солнцезащитные очки, шлемы, одежда для активного спорта 

Маски

1989: “Thrama lenses” были разработаны чтобы обеспечить самую лучшую видимость в любых ситуациях. Все линзы до этого на рынке были желтыми, с Briko они становятся красными. Маску Thrama начал сразу же использовать Alberto Tomba.

1991: Gara Goggle Deborah Compagnoni

1993: Detector Racing, первая жесткая маска изогнутой формы

1996: Z.A.R. Goggle Lasse Kjus
ШЛЕМЫ 

1989: DOWNHILL helmet  

1994: Windshape, сочетает аэродинамику и безопасность.  (использовали A. Tomba, и  команда с Pit Stop Ferrari )

1999: Forerunner and Forerunner Cross Over, первый  Freeride шлем.

Alberto Brignone понимает необходимость создания новой концепции Fashion + Sport.

Это означает эволюцию от высокотехнологичной одежды для спортсменов к многофункциональной одежде, объединяющей в себе моду и технологичность которая займет больший сегмент на рынке.

Эта новая концепция была создана под брендом Zerorh+.