Modena sport

Велотуфли > Sidi > велотуфли шоссе shot matt black/white

Sidi


Доставка по Києву: 80грн
По Україні: згідно з тарифами "Нової Пошти".

стара ціна 12448 грн
ціна зі знижкою в 30% 8714 грн
Price in USD
Price in EUR
Ціна у гривні
розміри:

43 44

Придбати


Артикул: CSHOTNEOPBI42 Сезон: 2018 / 2019


велотуфлі sidi Велотуфлі Шосе Sidi SHOT Matt Black / White

Microfibra Tech Pro: тканина з запатентованих поліуретанових мікроволокон, вироблена в Італії. Це найбільш високотехнологічний і прогресивний матеріал, застосовуваний сьогодні в виробництві вело взуття. Він забезпечує вашого взуття неперевершену зносостійкість, легкість і водовідштовхувальні властивості. Microfibra Tech Pro сертифікований, не містить шкідливих речовин і відповідає екологічним нормам.

СИСТЕМА DOUBLE TECNO 3 PUSH: Цікава система, прискорює процес одягання і знімання взуття. Центральний механізм створює ідеальний баланс натягу між внутрішньою і зовнішньою боку взуття. Ідеально відточений механізм гарантує чудову закриття, адаптуючись на кожному підйомі ноги. Інноваційна кнопка додана до механізму, якщо натиснута, піднімає пряжку, що полегшує регулювання.

TECNICO REGOLABILE REFLEX: Нова технологія, що дозволяє фіксувати п'яту в туфлі. Налаштування проводиться підтягуванням і ослабленням двох маленьких болтів, які працюють незалежно один від одного. Верхня частина п'яти укріплена для запобігання вивихів під час крутих підйомів або спринтів. Фіксація регулюється двома невеликими гвинтами, які працюють незалежно один від одного. Для регулювання поверніть гвинт в напрямку знака "+", щоб затягнути пристрій утримання п'яти, і в напрямку знака "-", щоб відкрити його.

П'ятка SIDI: Посилена п'ята утримує ногу в оптимальному положенні і оберігає взуття від деформації при екстремальних навантаженнях.

Змінна п'ята: Для можливості не тільки їздити, а й ходити, передбачена змінна п'ята.

Підошва VENT CARBON 16: Підошва дуже легка і змінна (за бажанням). Основні переваги VENT CARBON в легкій вазі і жорсткості, чудово передає сили на педалі. VENT CARBON розроблена з вентиляційними отворами для відводу тепла і потоку повітря. Вентиляційні отвори можуть бути відкриті і закриті в залежності від пори року. VENT CARBON ручної роботи виключно з вуглецевого волокна.

Наявність товару уточнюйте за телефонами:
+38(044) 456-72-96 +38(050) 947-60-30

Придбати Sidi Велотуфли в Киеве


Історія