Фильтр Год:   Выбрать год  |  Все на одной странице  |  Женские  |  Детские

горные лыжи Rossignol SKY 7 HD + NX 12 KONECT DUAL WTR B100 BW

горные лыжи rossignol SKY 7 HD + NX 12 KONECT DUAL WTR B100 BW

Нові, посилені Матрица из углеродного сплава, SKY 7 HD - унікальне поєднанна інноваційної легкості беккантрі та фрірайду, для експертов и просунутих райдерів. Спеціальна конструкція дозволяє зберігати торсійну жорсткість. Зміщений центр ваги і новий розподіл ваги для щебільшої впевненості і безпеки. Форма рокера POWDERTURN, завдяки чому вдалося зменшити вібрації носка лиж і при ціому лижі також легко спливають в глибокому снігу, маневрені, максимум спливання для найбільш агресивного катання в самій глибокій цілині. Запатентована технологія Air Tip підвищує плавучість і контроль ще більше, зірігаючи носки на плаву у цілині і забезпечичи ініціація плавной повороту на втрадратому схилі. Ширина талії 98 мм.

Rossignol SKY 7 HD + NX 12 KONECT DUAL WTR B100 BW
подробнее >>

Размер: 172,

цена 21999 грн

горные лыжи Rossignol FREEZB + XPRESS 10 B83 BLACK/WHITE

горные лыжи rossignol FREEZB + XPRESS 10 B83 BLACK/WHITE

Rossignol FREEZB + XPRESS 10 B83 BLACK/WHITE
подробнее >>

Размер: 118, 138

цена 12999 грн

горные лыжи Rossignol SKY 7 HD W + NX 12 DUAL WTR B100 BLACK/SPKL

горные лыжи rossignol SKY 7 HD W + NX 12 DUAL WTR B100 BLACK/SPKL

Нові, посилені Carbon Alloy Matrix, SKY 7 HD W - унікальне поєднання інноваційної легкості беккантрі та фрірайду, для експертів та просунутих райдерів. Спеціальна конструкція дозволяє зберігати торсійну жорсткість. Зміщений центр ваги і новий розподіл ваги для ще більшої впевненості і безпеки. Форма рокера POWDERTURN, завдяки чому вдалося зменшити вібрації носка лиж і при цьому лижі також легко спливають в глибокому снігу, маневрені, максимум спливання для найбільш агресивного катання в самій глибокій цілині. Запатентована технологія Air Tip підвищує плавучість і контроль ще більше, зберігаючи носки на плаву у цілині і забезпечуючи ініціацію плавного повороту на відратраченому схилі. Ширина талії 98 мм.
 
 
Rossignol SKY 7 HD W + NX 12 DUAL WTR B100 BLACK/SPKL
подробнее >>

Размер: 172

цена 21999 грн

горные лыжи Rossignol TEMPTATION 80 + XPRESS W 10 B83 WHT/STRAWBERRY

горные лыжи rossignol TEMPTATION 80 + XPRESS W 10 B83 WHT/STRAWBERRY

З серцем в фронтсайд карвера та легкого фрірайд відчуття нові жіночі TEMPTATION 80 є all mountain орієнтиром для просунутих лижників. Революційна технологія Air Tip; це наша найуніверсальніша суміш рокера і камбера, а з допомогою міцної, легкої ROSSITOP конструкції кришки, Temptation 80 пропонує all mountain продуктивність для полегшення прогресії у всіх сніжних умовах. Auto Turn Рокер поєднує потужну хватку кантів з легкою маневреністю й керуванням швидкістю, а запатентована технологія Air Tip підвищує плавучість і контроль ще більше, зберігаючи носки на плаву у цілині і забезпечуючи ініціацію плавного повороту на відратраченому схилі. Вся гора чекає - нехай спокуса править.
 
 
Rossignol TEMPTATION 80 + XPRESS W 10 B83 WHT/STRAWBERRY
подробнее >>

Размер: 144, 152

цена 15999 грн

горные лыжи Rossignol FAMOUS 4 + XPRESS W 10 B83 WHT/TURQUOISE

горные лыжи rossignol FAMOUS 4 + XPRESS W 10 B83 WHT/TURQUOISE

FAMOUS 4 - ідеальні лижі для ідеального катання на схилі. Ультра легкі жіночі карвингові лижі для середнього та продвинутого рівнів катання. Поєднання технології Prop Tip technology для більш легкого та швидкої входження в поворот з невеликим рокером на носку лиж для більш плавного входу і виходу з поворотів і невимушеного природного карвінгу поєднується з традиційним прогином для стабільності. В лижах FAMOUS 4 використовується легке дерево Павловнія, крім цього центр сердечника порожнистий, що дозволило зробити лижі на 20% легше. Низька вага лиж дозволяє вам кататися впевнено і невимушено з ранку до вечора! Маневреніть та потужність що приваблюють до слідуючих і слідуючих ще кращих спусків!
 
 
Rossignol FAMOUS 4 + XPRESS W 10 B83 WHT/TURQUOISE
подробнее >>

Размер: 142, 149, 156

цена 13999 грн

⇑ вверх