Modena sport

Рюкзак > Deuter > рюкзак on top abs 20 цвет 7251 black-kiwi

Deuter


Доставка по Києву: 80грн
По Україні: згідно з тарифами "Нової Пошти".

ціна 29926 грн
Price in USD
Price in EUR
Ціна у гривні
розміри:

Придбати


Артикул: 3310115 7251 Сезон: 2018 / 2019


З'явився новий рюкзак Deuter для порятунку в лавині! Моделі лавинних рюкзаків Ontop забезпечують високий рівень безпеки і максимальний комфорт.
У цьому виробі з'єдналися найкраща система подушок безпеки ABS® з кращого підвісною системою Alpine Back System. Інтегрована система ABS® Twinbag здатна наповнити два балони загальним обсягом 170 л в лічені секунди. Балони утримують потрапив в лавину «на плаву», на поверхні лавини і значно збільшує шанси на виживання.
особливості:
-Докладний інструкція із застосування
-ABS® Twinbag System (система ABS® з двома балонами)
-підвіска Alpine Back System
-інтегрований страхувальна система зі зручною пряжкою
-місткий кишеню з блискавкою на крилі пояса для невеликий речей
-Посилення фронтальна кишеня для лавинного спорядження, два сітчастих кишені і карабін для ключів
-система кріплення для льодових інструментів і палиць
-убірающіеся стропи систем фіксації
-основне відділення відкривається повністю двухходовой блискавкою
-сетчатий кишеню в основному відділенні
-карман на блискавки у верхній частині
-спеціальна система компресійних строп для борда, снігоступів і лиж на фронтальній частині, а також діагональне кріплення лиж з регулюванням нижніх строп
-сумісність з питною системою
-петлі для ніг
-петелькі під шлемодержатель
Матеріал: Macro Lite 210 / 330D Micro Rip Pro 6.6 / Duratex-Lite
Вага без лавинної системи: 2550 г
Вага з лавинної системою і сталевим балоном: 3060 г
Обсяг: 20 л;
Розмір: 54 x 30 x 22 см
Особливості ABS® Twinbag System (система ABS® з двома балонами):
-Самая висока вижіваемость.Із 262 персон з активованим ABS®, 97% вижили, і 84% взагалі не постраждали. (Джерело: SLF, відомі і задокументовані випадки потрапляння в лавину з ABS® рюкзаком, серпень 2010)
-Німецька разработка.Работи зі створення оригінальної ABS® системи для порятунку в лавині проводилися провідними експертами Німеччини, починаючи з 1985.
Подвійна защіта.Даже якщо один з двох балонів ABS® TwinBags пошкоджений, досить одного, щоб залишитися на поверхні. Для автомобілів з ABS - подушками безпеки, дублювання є важливим практичним вимогою.
-Под'емная дінаміка.Большая опорна поверхня надутих балонів ABS® TwinBags стабілізує тіло в лавину потоці, збільшує підйомну силу в небезпечній зоні.
-Піро - пневматична актівація.Достаточно потягнути ручку активації з невеликим зусиллям і в балони з високою швидкістю а надходить повітря. Протягом декількох секунд, обидва балона ABS® TwinBags надуті. Система працює безвідмовно.
-Дія по сітуаціі.ABS® система TwinBag може бути активована при перших ознаках лавинної небезпеки. У момент сходу лавини ви можете спробувати відбігти вбік якщо ситуація дозволяє, але якщо такої можливості немає, ви все одно захищені.
Максимальна відімость.В 97% всіх зареєстрованих випадках, потерпілі з активованими подушками безпеки TwinBags було видно на поверхні лавинного виносу. Це дозволило заощадити багато часу на пошуки постраждалих в важкодоступних місцях.
-Легка упаковка і іспользованіе.Простая упаковка балонів після активації і використання дозволяє швидко привести систему знову в робочий стан.

Наявність товару уточнюйте за телефонами:
+38(044) 456-72-96 +38(050) 947-60-30

Придбати Deuter Рюкзак в Киеве


Історія Deuter